MORAVIA LACTO, A. S.

MORAVIA LACTO, A. S.  |  Jihlava

CZ | EN

Hledáme :

Skladník

Náplň práce :

Jde o práci expedienta-skladníka

dvousměnný provoz+ občasné víkendy

Jedná se o práci se čtečkou, zaskladňování a vyskladňování do výšky 7 m Práce na retraku !

Požadujeme :

VZV průkaz

Znalost češtiny

zkušenosti s retrakem, se čtečkou,

spolehlivost, zodpovědnost, smysl pro týmovou práci SŠ vzdělání nebo VL

Nabízíme :

Zajímavé platové ohodnocení v závislosti na zkušenostech a výkonu Prémie 15 %

stravenky sodexo hrazené 55% zaměstnavatelem,

příspěvek za docházku při plném odpracovaném měsíčním fondu příspěvek na penzijní připojištění

nákup některých mlék. výrobků za zvýhodněnou cenu příspěvek na dopravu

Pracovníka k výrobníku sýrů

min. VL. v oboru výhodou, praxe na podobném místě, spolehlivost, zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem

Náplň práce

Složitější odborné práce ve výrobě při zpracování mléka a výrobě  sýrů .

Činnost vyžadující nejen manuální zručnost, ale i logické a technické myšlení.

Nabízíme :

práci ve stabilní potravinářské

firmě na tři směny + občasné víkendy

zajímavý plat v závislosti na délce odpracované doby prémie a odměny vyplacené na základě pracovních výkonů stravenky

příspěvek na dojíždění docházkový bonus penzijní připojištění

a další benefity  podle hospodářských výsledků

Dále hledáme pracovníky na pozici :

Elektrikář :

Požadavky :

vyučený v oboru

praxe min. 5 let vyhláška50/78§6

manuální zručnost, spolehlivost, logické myšlení

Nabízíme :

práci na HPP

pravidelná školení

Věra Šimková

tel.: 567584232

e-mail:simkova@moravialacto.cz

PRODUKTY Z KATALOGU

facebook interlactogroup.cz mleko.cz